abiword 1.0.x - en to uk translation catalogue (806 entries)

note: DLG_Styles_ErrNotTitle2
en:  - Reserved. 
     You cannot use this name. Choose Another
uk:  - Зарезервовано. 
     Потрібно взяти інше ім'я

note: DLG_WordCount_Auto_Update
en:  Auto Update
uk: Автоматичне оновлення

note: DLG_PageSetup_Percent
en: % of normal size
uk: % нормального розміру

note: MSG_DlgNotImp
en: %s not implemented yet.
    
    If you are a programmer, feel free to add code in %s, line %d
    and mail patches to:
    
    	abiword-dev@abisource.com
    
    Otherwise, please be patient.
uk: %s поки що не імплементоване.
    
     Якщо ви програміст(ка), то можете на ваш розсуд додати програмний код в %s, стрічка %d
    і послати латку на адресу>
    
    	abiword-dev@abisource.com
    
    В іншому випадку будьте терплячими.

note: DLG_Tab_Radio_None
en: &1 None
uk: &1 Нема

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT
en: &About %s
uk: &Про %s

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_ACCEPT_REVISION
en: &Accept revision
uk: &Прийняти ревізію

note: DLG_PageSetup_Adjust
en: &Adjust to:
uk: &Пристосувати до:

note: MENU_LABEL_ALIGN
en: &Align
uk: &Підрівняти

note: DLG_Para_LabelAt
en: &At:
uk: &на:

note: MENU_LABEL_TOOLS_AUTOSPELL
en: &Auto Spellcheck
uk: &Авто-перевірка правопису

note: DLG_Options_Label_PrefsAutoSave
en: &Automatically save this Scheme
uk: &Автоматично запам'ятати цю схему

note: MENU_LABEL_INSERT_AUTOTEXT
en: &Autotext
uk: &Aвтотекст

note: DLG_DateTime_AvailableFormats
en: &Available formats:
uk: &Доступні формати:

note: DLG_Para_LabelBefore
en: &Before:
uk: &Перед:

note: MENU_LABEL_FMT_BOLD
en: &Bold
uk: &Жирний

note: DLG_PageSetup_Bottom
en: &Bottom:
uk: &Внизу:

note: MENU_LABEL_INSERT_BREAK
en: &Break
uk: &Розрив

note: MENU_LABEL_ALIGN_CENTER
en: &Center
uk: По &центру

note: DLG_Spell_Change
en: &Change
uk: &Змінити

note: MENU_LABEL_INSERT_CLIPART
en: &Clip Art
uk: &Кліп-арт

note: DLG_Break_ColumnBreak
en: &Column break
uk: &новий стовпчик

note: MENU_LABEL_FMT_COLUMNS
en: &Columns
uk: &Стовпці

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY
en: &Copy
uk: С&копіювати

note: DLG_Options_Label_PrefsCurrentScheme
en: &Current Preferences Scheme
uk: &Схема поточних установок

note: MENU_LABEL_INSERT_DELETE_HYPERLINK
en: &Delete hyperlink
uk: &Стерти посилання

note: DLG_Options_Btn_CustomDict
en: &Dictionary...
uk: &Словник...

note: MENU_LABEL_FMT_DOCUMENT
en: &Document
uk: &Документ

note: DLG_Para_PushNoHyphenate
en: &Don't hyphenate
uk: &Заборонити автоматичне перенесення слів

note: DLG_Options_Label_SmartQuotesEnable
en: &Enable smart quotes
uk: &Дозволити автоматичну заміну лапок

note: MENU_LABEL_INSERT_ENDNOTE
en: &Endnote
uk: &Примітка

note: DLG_Break_EvenPage
en: &Even page
uk: &з парної сторінки

note: MENU_LABEL_VIEW_TB_EXTRA
en: &Extra
uk: &Додаткова

note: MENU_LABEL_INSERT_FIELD
en: &Field
uk: &Поле

note: DLG_Field_Fields
en: &Fields:
uk: &Поля:

note: MENU_LABEL_EDIT_FIND
en: &Find
uk: &Знайти

note: DLG_FR_FindNextButton
en: &Find Next
uk: &Знайти наступний

note: DLG_PageSetup_Footer
en: &Footer:
uk: &Нижній колонтитул

note: MENU_LABEL_VIEW_TB_FORMAT
en: &Formatting
uk: &Форматування

note: MENU_LABEL_INSERT_GRAPHIC
en: &From File
uk: &З файлу

note: MENU_LABEL_EDIT_GOTO
en: &Go To
uk: П&ерейти

note: MENU_LABEL_VIEW_HEADFOOT
en: &Header and Footer
uk: &Верхній и нижній колонтитули

note: DLG_PageSetup_Header
en: &Header:
uk: &Верхній колонтитул:

note: DLG_PageSetup_Height
en: &Height:
uk: &Висота:

note: DLG_Options_Label_ViewHiddenText
en: &Hidden Text
uk: &Прихований текст

note: MENU_LABEL_INSERT_HYPERLINK
en: &Hyperlink
uk: &Посилання

note: MENU_LABEL_SPELL_IGNOREALL
en: &Ignore All
uk: &Пропустити все

note: DLG_Para_TabLabelIndentsAndSpacing
en: &Indents and Spacing
uk: &Відступи та інтервали

note: MENU_LABEL_INSERT
en: &Insert
uk: В&ставити

note: MENU_LABEL_FMT_ITALIC
en: &Italic
uk: &Курсив

note: MENU_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: &Justify
uk: По &ширині

note: DLG_Para_PushKeepLinesTogether
en: &Keep lines together
uk: &Не розривати абзац

note: DLG_PageSetup_Landscape
en: &Landscape
uk: &горизонтальна

note: MENU_LABEL_TOOLS_LANGUAGE
en: &Language
uk: &Мова

note: DLG_PageSetup_Left
en: &Left:
uk: Лі&воруч:

note: DLG_PageSetup_Margin
en: &Margin
uk: &Відступ

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_MARK
en: &Mark revisions while typing
uk: &Відмічати ревізії під час набору

note: DLG_FR_MatchCase
en: &Match case
uk: &Враховувати регістр

note: MENU_LABEL_WINDOW_MORE
en: &More Windows
uk: &Інші вікна

note: DLG_Goto_Label_Name
en: &Name:
uk: &Назва:

note: DLG_Break_NextPage
en: &Next page
uk: з &наступної сторінки

note: MENU_LABEL_VIEW_NORMAL
en: &Normal Layout
uk: &Звичайний

note: DLG_Goto_Label_Number
en: &Number:
uk: &Число:

note: DLG_Break_OddPage
en: &Odd page
uk: з &непарної сторінки

note: MENU_LABEL_FMT_OVERLINE
en: &Overline
uk: Надк&реслити

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WIDTH
en: &Page Width
uk: По &ширині сторінки

note: DLG_Break_PageBreak
en: &Page break
uk: &нову сторінку

note: MENU_LABEL_FMT_PARAGRAPH
en: &Paragraph
uk: &Абзац

note: MENU_LABEL_INSERT_PICTURE
en: &Picture
uk: &Зображення

note: DLG_PageSetup_Portrait
en: &Portrait
uk: &вертикальна

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT
en: &Print
uk: &Друк

note: MENU_LABEL_VIEW_PRINT
en: &Print Layout
uk: Як для &друку

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_REJECT_REVISION
en: &Reject revision
uk: &Відхилити ревізію

note: DLG_Options_Btn_IgnoreReset
en: &Reset
uk: &Скинути

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS
en: &Revisions
uk: &Ревізії

note: DLG_PageSetup_Right
en: &Right:
uk: &Праворуч:

note: DLG_Options_Label_ViewRuler
en: &Ruler
uk: &Лінійку

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEIMAGE
en: &Save Image As
uk: &Записати зображення як

note: MENU_LABEL_HELP_SEARCH
en: &Search for Help
uk: &Пошук

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SET_VIEW_LEVEL
en: &Select revision
uk: &Вибір ревізії

note: MENU_LABEL_VIEW_STATUSBAR
en: &Show Status Bar
uk: &Показати панель статусу

note: DLG_Para_LabelSpecial
en: &Special:
uk: &Перший рядок:

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELLING
en: &Spelling
uk: &Правопис

note: MENU_LABEL_VIEW_TB_STD
en: &Standard
uk: &Стандартна

note: DLG_Options_Label_ViewStatusBar
en: &Status bar
uk: &Панель статусу

note: MENU_LABEL_FMT_SUBSCRIPT
en: &Subscript
uk: &Нижній індекс

note: DLG_Para_PushSuppressLineNumbers
en: &Suppress line numbers
uk: &Заборонити нумерацію рядків

note: MENU_LABEL_FMT_TABS
en: &Tabs
uk: &Табуляція

note: DLG_Para_ButtonTabs
en: &Tabs...
uk: &Табуляція...

note: MENU_LABEL_VIEW_TOOLBARS
en: &Toolbars
uk: &Панелі

note: DLG_PageSetup_Top
en: &Top:
uk: &Зверху:

note: DLG_Field_Types
en: &Types:
uk: &Типи:

note: DLG_PageSetup_Units
en: &Units:
uk: &Одиниці:

note: MENU_LABEL_VIEW_WEB
en: &Web Layout
uk: &Як в тенетах

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WHOLE
en: &Whole Page
uk: На &всю сторінку

note: DLG_Para_PushWidowOrphanControl
en: &Widow/Orphan control
uk: &Заборонити висячі рядки

note: DLG_PageSetup_Width
en: &Width:
uk: &Ширина:

note: MENU_LABEL_TOOLS_WORDCOUNT
en: &Word Count
uk: &Статистика

note: DLG_Spell_NoSuggestions
en: (no spelling suggestions)
uk: (варіанти відсутні)

note: DLG_Para_SpecialNone
en: (none)
uk: (немає)

note: DLG_Para_SpacingHalf
en: 1.5 lines
uk: 1.5 рядка

note: DLG_Goto_Btn_Prev
en: << Prev
uk: << Попередній

note: DLG_Options_Label_SpellSuggest
en: A&lways suggest corrections
uk: &Завжди пропонувати зміни

note: AUTOTEXT_ATTN_2
en: ATTN:
uk: УВАГА:

note: MSG_IE_BogusDocument
en: AbiWord cannot open %s. It appears to be a bogus or invalid document
uk: AbiWord не в змозі відкрити %s. Документ недійсний або пошкоджений

note: DLG_FR_FinishedReplace
en: AbiWord has finished its search of the document and has made %d replacements.
uk: AbiWord завершив пошук в документі і провів %d замін.

note: DLG_FR_FinishedFind
en: AbiWord has finished searching the document.
uk: AbiWord завершив пошук в документі.

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT_GNU
en: About &GNU Free Software
uk: Про вільне програмне забезпечення &GNU

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUTOS
en: About &Open Source
uk: Про &Open Source

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT_GNOMEOFFICE
en: About G&NOME Office
uk: Про G&NOME Офіс

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT_GNOMEOFFICE
en: About the GNOME Office project
uk: Про проект GNOME Офіс

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT_GNU
en: About the GNU project
uk: Про проект GNU

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_ACCEPT_REVISION
en: Accept the suggested change
uk: Прийняти пропоновану зміну

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BORDERS
en: Add borders and shading to the selection
uk: Рамка і затінення у виділенні

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BULLETS
en: Add or modify bullets and numbering for selected paragraphs
uk: Додати/прибрати маркери/нумерацію у абзацах

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_ADD
en: Add this word to the custom dictionary
uk: Додати це слово до словника

note: DLG_Styles_ModifyTemplate
en: Add to template
uk: Додати до форми

note: DLG_Para_LabelAfter
en: Aft&er:
uk: П&ісля:

note: DLG_Para_LabelAlignment
en: Ali&gnment:
uk: &Вирівнювання:

note: DLG_Options_Label_CheckAllowCustomToolbars
en: Allow Custom Toolbars
uk: Дозволити пристосування панелей інструментів

note: DLG_Options_Label_CheckWhiteForTransparent
en: Allow screen colors other than white
uk: Дозволити довільні шрифти екрану

note: DLG_Lists_Apply_Current
en: Apply to Current List
uk: Застосувати до поточного списку

note: DLG_Lists_Arabic_List
en: Arabic List
uk: Список з арабськими цифрами

note: DLG_Para_SpacingAtLeast
en: At least
uk: Принаймні

note: DLG_Lists_Resume
en: Attach to Previous List
uk: Долучити до попереднього списку

note: MENU_LABEL_AUTOTEXT_ATTN
en: Attention:
uk: Увага:

note: DLG_Options_Label_AutoSaveCurrent
en: Auto &save current file every
uk: Авто&запис файлу кожні

note: DLG_Options_Label_AutoSave
en: Auto Save
uk: Авто-запис

note: DLG_Options_Label_SpellAutoReplace
en: Auto replace misspelled words
uk: Автоматична заміна невірно написаних слів

note: DLG_Options_Label_CheckAutoLoadPlugins
en: Automatically load all plugins found
uk: Автоматичне завантаження знайдених модулів

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_AUTOSPELL
en: Automatically spell-check the document
uk: Автоматично перевіряти правопис документу

note: DLG_Styles_ModifyAutomatic
en: Automatically update
uk: Автоматично оновлювати

note: DLG_Styles_Available
en: Available Styles
uk: Доступні стилі

note: DLG_Para_LabelBy
en: B&y:
uk: н&а:

note: AUTOTEXT_EMAIL_5
en: BCC:
uk: Таємна копія:

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND
en: Back&ground
uk: &Тло

note: DLG_Tab_Radio_Bar
en: Bar
uk: З межею

note: TabToggleBarTab
en: Bar Tab
uk: З межею

note: DLG_Styles_ModifyBasedOn
en: Based On:
uk: Базується на:

note: AUTOTEXT_CLOSING_1
en: Best regards,
uk: Всього найкращого,

note: AUTOTEXT_CLOSING_2
en: Best wishes,
uk: З найкращими побажаннями,

note: DLG_Options_Label_BiDiOptions
en: Bi-Directional Options
uk: Установки двонаправленого тексту

note: MENU_LABEL_INSERT_BOOKMARK
en: Boo&kmark
uk: &Закладка

note: MSG_BookmarkNotFound
en: Bookmark "%s" was not found in this document.
uk: Не знайдено закладку "%s" в цьому документі.

note: MENU_LABEL_FMT_BORDERS
en: Borders and Shading
uk: Рамки та затінення

note: BottomMarginStatus
en: Bottom Margin [%s]
uk: Нижній відступ [%s]

note: MENU_LABEL_FMT_BOTTOMLINE
en: Bottomline
uk: Лінія внизу

note: DLG_Lists_Box_List
en: Box List
uk: Кубики

note: DLG_Break_BreakTitle
en: Break
uk: Розрив

note: FIELD_Application_BuildId
en: Build Id.
uk: Номер збірки.

note: FIELD_Application_Options
en: Build Options
uk: Параметри збірки

note: FIELD_Application_Target
en: Build Target
uk: Ціль збірки

note: DLG_Lists_Type_bullet
en: Bullet
uk: З символами

note: DLG_Lists_Bullet_List
en: Bullet List
uk: Ненумерований список

note: MENU_LABEL_FMT_BULLETS
en: Bullets and &Numbering
uk: Символи та &нумерація

note: DLG_Options_Label_Look
en: Button Style
uk: Стиль кнопок

note: MENU_LABEL_FMT_TOGGLECASE
en: C&hange Case
uk: Змінити &регістр

note: MENU_LABEL_HELP_CREDITS
en: C&redits
uk: &Подяки

note: AUTOTEXT_EMAIL_4
en: CC:
uk: Копія:

note: AUTOTEXT_MAIL_1
en: CERTIFIED MAIL
uk: СЕРТИФІКОВАНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

note: AUTOTEXT_MAIL_2
en: CONFIDENTIAL
uk: ДОВІРЛИВО

note: DLG_ToggleCase_FirstUpperCase
en: Camel Caps
uk: Змінити регістр

note: DLG_Styles_ErrStyleCantDelete
en: Cannot delete this style
uk: Неможливо видалити цей стиль

note: DLG_Styles_ErrStyleBuiltin
en: Cannot modify a builtin style
uk: Неможливо змінити вбудований стиль

note: DLG_PageNumbers_Center
en: Center
uk: По центру

note: TabToggleCenterTab
en: Center Tab
uk: По центру

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_CENTER
en: Center-align the paragraph
uk: Вирівняти абзац по центру

note: DLG_Spell_ChangeTo
en: Change &to:
uk: Змінити &на:

note: DLG_Spell_ChangeAll
en: Change A&ll
uk: Змінити &все

note: DLG_Background_Title
en: Change Background Color
uk: Змінити тло

note: DLG_ToggleCase_Title
en: Change Case
uk: Змінити регістр

note: DLG_Lists_Cur_Change_Start
en: Change Current 
    List
uk: Змінити
    вид списку

note: DLG_Background_TitleHighlight
en: Change Highlight Color
uk: Змінити колір виділення

note: DLG_Background_TitleFore
en: Change Text Color
uk: Змінити колір тексту

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TOGGLECASE
en: Change the case of the selected text
uk: Змінити регістр виділеного тексту

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FONT
en: Change the font of the selected text
uk: Змінити шрифт вибраного тексту

note: MENU_STATUSLINE_FMT_PARAGRAPH
en: Change the format of the selected paragraph
uk: Змінити формат виділеного абзацу

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_LANGUAGE
en: Change the language of the selected text
uk: Змінити мову виділеного тексту

note: MENU_STATUSLINE_FMT_COLUMNS
en: Change the number of columns
uk: Змінити к-сть стовпчиків

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PAGESETUP
en: Change the printing options
uk: Змінити параметри друку

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_9
en: Change to this suggested spelling
uk: Замінити цим варіантом написання

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND
en: Change your document's background color
uk: Змінити колір тла документу

note: FIELD_Numbers_CharCount
en: Character Count
uk: Кількість символів

note: FIELD_Numbers_NbspCount
en: Character Count (w/o spaces)
uk: Кількість символів (без пробілів)

note: DLG_Styles_CharPrev
en: Character Preview
uk: Перегляд символу

note: DLG_WordCount_Characters_No
en: Characters (no spaces)
uk: Символів (без пробілів)

note: DLG_WordCount_Characters_Sp
en: Characters (with spaces)
uk: Символів (з пробілами)

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELL
en: Check &Spelling
uk: &Перевірка правопису

note: MENU_LABEL_HELP_CHECKVER
en: Check &Version
uk: Перевірити &версію

note: DLG_Options_Label_SpellCheckAsType
en: Check s&pelling as you type
uk: Перевірка &правопису під час набору

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SPELL
en: Check the document for incorrect spelling
uk: Перевірка правопису документу

note: DLG_NEW_Choose
en: Choose
uk: Виберіть

note: DLG_Options_Label_ChooseForTransparent
en: Choose Screen Color
uk: Виберіть колір екрану

note: DLG_NEW_Title
en: Choose a Template
uk: Виберіть форму

note: DLG_Options_Label_ColorChooserLabel
en: Choose screen color for AbiWord
uk: Виберіть колір екрану для AbiWord

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SET_VIEW_LEVEL
en: Choose which revision you wish to view
uk: Виберіть ревізію для перегляду

note: DLG_Goto_Label_Help
en: Choose your target in the left side.
    If you want to use the "Go To" button, just fill the Number Entry with the desired number.  You can use + and - to perform relative movement.	I.e., if you write "+2" and you select "Line", the "Go To" will go 2 lines below your current position.
uk: Вибрати категорію, до якої ви хочете перейти.
    Якщо ви хочете використати кнопку "Перейти", просто наберіть 
    потрібне число в полі "Число". Ви можете використати +/- для 
    здійснення відносних переміщень. Наприклад якщо ви наберете "+2" 
    і виберете "Рядок", натиск кнопки "Перейти" перенесе курсор 
    на дві позиції вниз.

note: MENU_LABEL_EDIT_CLEAR
en: Cle&ar
uk: Ви&далити

note: DLG_Tab_Button_ClearAll
en: Clear &All
uk: Очистити &все

note: DLG_Background_ClearClr
en: Clear Background Color
uk: Повернути колір тла

note: DLG_Background_ClearHighlight
en: Clear Highlight Color
uk: Повернути колір виділення

note: MSG_QueryExit
en: Close all windows and exit?
uk: Закрити всі документи і вийти?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_EXIT
en: Close all windows in the application and exit
uk: Закрити всі документи і вийти

note: MENU_STATUSLINE_FILE_CLOSE
en: Close the document
uk: Закрити документ

note: MENU_LABEL_AUTOTEXT_CLOSING
en: Closing:
uk: Завершення:

note: ColumnGapStatus
en: Column Gap [%s]
uk: Відстань між стовпчиками [%s]

note: DLG_MarkRevisions_Comment2Label
en: Comment to be associated with the revision:
uk: Коментар для ревізії:

note: FIELD_Application_CompileDate
en: Compile Date
uk: Дата компіляції

note: FIELD_Application_CompileTime
en: Compile Time
uk: Час компіляції

note: DLG_Break_Continuous
en: Con&tinuous
uk: на &поточній сторінці

note: DLG_MarkRevisions_Check1Label
en: Contiue previous revision (number %d)
uk: Продовжити попередню ревізію (номер %d)

note: DLG_MetaData_CoAuthor_LBL
en: Contributor(s):
uk: Співавтор(и):

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY
en: Copy the selection and put it on the Clipboard
uk: Скопіювати виділення і вмістити його в буфер обміну

note: AUTOTEXT_CLOSING_3
en: Cordially,
uk: Сердечно,

note: MSG_IE_CouldNotOpen
en: Could not open file %s for writing
uk: Не можливо відкрити файл ' %s' для запису

note: MSG_OpenFailed
en: Could not open file %s.
uk: Не можливо відкрити файл ' %s'.

note: MSG_IE_CouldNotWrite
en: Could not write to file %s
uk: Не можливо записати в файл ' %s'.

note: MSG_SaveFailed
en: Could not write to the file %s.
uk: Не можливо записати в файл ' %s'.

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_WORDCOUNT
en: Count the number of words in the document
uk: Порахувати к-сть слів, символів і т. д. в документі

note: DLG_NEW_Tab1_FAX1
en: Create a fax
uk: Створити факсове повідомлення

note: DLG_NEW_Tab1_WP1
en: Create a new blank document
uk: Створити новий порожній документ

note: MENU_STATUSLINE_FILE_NEW
en: Create a new document
uk: Створити новий документ

note: DLG_NEW_Create
en: Create new document from a Template
uk: Створити новий документ з заготовки

note: FIELD_Datetime_CurrentDate
en: Current Date
uk: Поточна дата

note: DLG_Lists_Current_List_Label
en: Current List Label
uk: Поточне значення

note: DLG_Lists_Current_List_Type
en: Current List Type
uk: Поточний тип

note: MSG_EmptySelection
en: Current Selection is Empty
uk: Виділення є порожнім

note: DLG_Styles_DefCurrent
en: Current Settings
uk: Поточні установки

note: FIELD_Datetime_CurrentTime
en: Current Time
uk: Поточний час

note: DLG_Options_Label_ViewCursorBlink
en: Cursor &blink
uk: Блимаючий &курсор

note: DLG_Options_Label_SpellCustomDict
en: Custom Dictionary:
uk: Допоміжний словник:

note: DLG_Lists_Customize
en: Customized List
uk: Пристосований список

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUT
en: Cut the selection and put it on the Clipboard
uk: Вирізати виділення і вмістити його в буфер обміну

note: DLG_Lists_Dashed_List
en: Dashed List
uk: Штрихи

note: MENU_LABEL_INSERT_DATETIME
en: Date and &Time
uk: Дата і &час

note: FIELD_Type_Datetime
en: Date and Time
uk: Дата та час

note: FIELD_DateTime_DOY
en: Day # in the year
uk: День #  в році

note: DLG_Options_Btn_Default
en: De&faults
uk: По &замовчуванню

note: AUTOTEXT_SALUTATION_1
en: Dear Mom and Dad,
uk: Дорогі тато і мама,

note: AUTOTEXT_SALUTATION_2
en: Dear Sir or Madam:
uk: Шановний пане або пані,

note: FIELD_DateTime_DefaultDateNoTime
en: Default date (w/o time)
uk: Дата по замовчуванню (без часу)

note: FIELD_DateTime_DefaultDate
en: Default date representation
uk: Представлення дати по замовчуванню

note: DLG_Options_Label_DefaultPageSize
en: Default page size
uk: Розмір сторінки по замовчуванню

note: DLG_Tab_Label_DefaultTS
en: Default tab stops:
uk: Табуляція по замовчуванню:

note: DLG_Options_Label_DirectionRtl
en: Default to right-to-left direction of text
uk: По замовчуванню спрямування тексту справа наліво

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STYLE
en: Define or apply style for the selection
uk: Визначити або встановити стиль виділення

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DELETE_HYPERLINK
en: Delete hyperlink
uk: Стерти посилання

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CLEAR
en: Delete the selection
uk: Стерти виділення

note: DLG_Options_Label_UseContextGlyphs
en: Determine correct glyph shapes from context
uk: Визначити правильну форму символів з контексту

note: DLG_Lists_Diamond_List
en: Diamond List
uk: Ромби

note: DLG_HdrFtr_FooterFirst
en: Different Footer on First page
uk: Інакший нижній колонтитул на першій сторінці

note: DLG_HdrFtr_FooterLast
en: Different Footer on Last page
uk: Інакший нижній колонтитул на останній сторінці

note: DLG_HdrFtr_FooterEven
en: Different Footer on facing pages
uk: Інакшi нижні колонтитули на взаємно-протилежних сторінках

note: DLG_HdrFtr_HeaderFirst
en: Different Header on First page
uk: Інакший верхній колонтитул на першій сторінці

note: DLG_HdrFtr_HeaderLast
en: Different Header on Last page
uk: Інакший верхній колонтитул на останній сторінці

note: DLG_HdrFtr_HeaderEven
en: Different Header on facing pages
uk: Інакшi верхні колонтитули на взаємно-протилежних сторінках

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CREDITS
en: Display Credits
uk: Показати подяки

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CONTENTS
en: Display Help Contents
uk: Показати зміст довідки

note: MENU_STATUSLINE_HELP_INDEX
en: Display Help Index
uk: Показати предметний покажчик довідки

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUTOS
en: Display information about Open Source
uk: Показати інформацію про Open Source

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_SHOWPARA
en: Display non-printing characters
uk: Показати символи, що не друкуються

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT
en: Display program information, version number, and copyright
uk: Показати версію програми, статус і т. д.

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CHECKVER
en: Display program version number
uk: Показати версію програми

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetAll
en: Do you want to reset ignored words in all the documents?
uk: Ви дійсно хочете відкинути всі зігноровані слова для всіх документів?

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetCurrent
en: Do you want to reset ignored words in the current document?
uk: Ви дійсно хочете відкинути всі зігноровані слова для цього документу?

note: DLG_MetaData_Title
en: Document Properties
uk: Властивості документу

note: DLG_Para_SpacingDouble
en: Double
uk: Подвійна

note: MENU_LABEL_FILE_EXIT
en: E&xit
uk: В&ийти

note: MENU_LABEL_EDIT_EDITFOOTER
en: Edit Footer
uk: Редагувати нижній колонтитул

note: MENU_LABEL_EDIT_EDITHEADER
en: Edit Header
uk: Редагувати верхній колонтитул

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_HEADFOOT
en: Edit text at the top or bottom of every page
uk: Редагувати текст внизу і вгорі кожної сторінки

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_EDITFOOTER
en: Edit the Footer on the current page
uk: Редагувати нижній колонтитул поточної сторінки

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_EDITHEADER
en: Edit the Header on the current page
uk: редагувати верхній колонтитул поточної сторінки

note: FIELD_Numbers_EndnoteAnchor
en: Endnote anchor
uk: Якір примітки

note: FIELD_Numbers_EndnoteReference
en: Endnote reference
uk: Посилання на примітку

note: FIELD_Error
en: Error calculating value!
uk: Помилка при обчисленні!

note: SCRIPT_CANTRUN
en: Error executing script %s
uk: Помилка при виконанні скрипту %s

note: MSG_ImportError
en: Error importing file %s.
uk: Помилка при імпортуванні файлу %s.

note: MSG_SaveFailedExport
en: Error while attempting to save %s: could not construct exporter
uk: Помилка при спробі запису %s: Неможливо створити експортний фільтр

note: MSG_SaveFailedName
en: Error while attempting to save %s: invalid name
uk: Помилка при спробі запису %s: недійсне ім'я

note: DLG_Para_SpacingExactly
en: Exactly
uk: Точно

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SCRIPTS
en: Execute helper scripts
uk: Виконати допоміжні скрипти

note: DLG_ListRevisions_Label1
en: Existing revisions:
uk: Існуючі ревізії:

note: DLG_Options_Label_ViewExtraTB
en: Extra Toolbar
uk: Додаткова

note: DLG_Field_Parameters
en: Extra parameters:
uk: Додаткові параметри:

note: MENU_LABEL_FORMAT
en: F&ormat
uk: Ф&орматування

note: MENU_LABEL_VIEW_FULLSCREEN
en: F&ull Screen
uk: П&овний екран

note: DLG_FR_FindLabel
en: Fi&nd what:
uk: Шу&кати:

note: MSG_IE_UnsupportedType
en: File %s is not of a currently supported file type
uk: Файл типу '%s' не підтримується в даний момент

note: MSG_IE_FakeType
en: File %s is not of the type it claims to be
uk: Файл '%s' не відповідає своєму типу

note: MSG_IE_UnknownType
en: File %s is of unknown type
uk: Невідомий тип файлу %s

note: MSG_IE_FileNotFound
en: File %s not found
uk: Файл '%s' не знайдено

note: DLG_FR_FindTitle
en: Find
uk: Знайти

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_FIND
en: Find the specified text
uk: Знайти заданий текст

note: FirstLineIndentStatus
en: First Line Indent [%s]
uk: Перший рядок з відступом [%s]

note: DLG_Para_SpecialFirstLine
en: First line
uk: Перший рядок

note: DLG_Para_PreviewFollowParagraph
en: Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph
uk: Наступний абзац Наступний абзац Наступний абзац Наступний абзац Наступний абзац Наступний абзац Наступний абзац Наступний абзац Наступний абзац Наступний абзац Наступний абзац Наступний абзац Наступний абзац

note: DLG_PageNumbers_Footer
en: Footer
uk: Нижній колонтитул

note: DLG_HdrFtr_FooterFrame
en: Footer Properties
uk: Властивості нижнього колонтитула

note: FooterStatus
en: Footer [%s]
uk: Нижній колонтитул [%s]

note: MENU_LABEL_FMT_HDRFTR
en: Format Header/Footers
uk: Форматувати верхні/нижні колонтитули

note: DLG_Goto_Label_What
en: Go To &What:
uk: Перейти &до:

note: DLG_Lists_Hand_List
en: Hand List
uk: Руки

note: DLG_Para_SpecialHanging
en: Hanging
uk: Виступ

note: DLG_PageNumbers_Header
en: Header
uk: Верхній колонтитул

note: DLG_HdrFtr_HeaderFrame
en: Header Properties
uk: Властивості верхнього колонтитула

note: HeaderStatus
en: Header [%s]
uk: Верхній колонтитул [%s]

note: MSG_CHECK_PRINT_MODE
en: Headers and Footers can only be created and editted while in Print View Mode. 
     To enter this mode choose View then Print Layout from the Menus. 
     Would you like to enter Print Layout mode right now?
uk: Колонтитули можуть бути створені або змінені тільки в режимі перегляду друку
    Щоб ввійти в цей режим виберіть "Перегляд друку" з меню.
    Чи ви бажаєте зараз ввійти в цей режим?

note: DLG_Lists_Heart_List
en: Heart List
uk: Серця

note: DLG_Lists_Hebrew_List
en: Hebrew List
uk: Гебрейський

note: MENU_LABEL_HELP_CONTENTS
en: Help &Contents
uk: &Зміст

note: MENU_LABEL_HELP_INDEX
en: Help &Introduction
uk: &Вступ

note: DLG_Options_Label_SpellHideErrors
en: Hide &spelling errors in the document
uk: Прибрати помилки &правопису в документі

note: DLG_Spell_IgnoreAll
en: I&gnore All
uk: Пропустити &всі

note: DLG_Options_Label_SpellInternet
en: Ignore Internet and &file addresses
uk: Ігнорувати імена &файлів адреси та адреси в Інтернеті

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_IGNOREALL
en: Ignore all occurrences of this word in the document
uk: Ігнорувати це слово в цілому документі

note: DLG_Options_Label_SpellUppercase
en: Ignore words in &UPPERCASE
uk: Ігнорувати слова в &ВЕРХНЬОМУ РЕГІСТРІ

note: DLG_Options_Label_SpellNumbers
en: Ignore words with num&bers
uk: Ігнорувати слова з &цифрами

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoredWord
en: Ignored words:
uk: Ігнорувати слова:

note: DLG_Lists_Implies_List
en: Implies List
uk: Символи слідування

note: DLG_Styles_LBL_InUse
en: In Use
uk: У використанні

note: AUTOTEXT_REFERENCE_1
en: In reply to:
uk: Відповідь на:

note: DLG_Para_LabelIndentation
en: Indentation
uk: Відступ

note: DLG_InsertBookmark_Title
en: Insert Bookmark
uk: Вставити закладку

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_PASTE
en: Insert Clipboard contents
uk: Вставити буфер обміну

note: DLG_InsertHyperlink_Title
en: Insert Hyperlink
uk: Вставити посилання

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FIELD
en: Insert a calculated field
uk: Вставити авто-обчислюване поле

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_BREAK
en: Insert a page, column, or section break
uk: Вставити розрив сторінки, стовпця або секцій

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_PICTURE
en: Insert a picture
uk: Вставити зображення

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_SYMBOL
en: Insert a symbol or other special character
uk: Вставити символ або інший спеціальний знак

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_PAGENO
en: Insert an automatically-updated page number
uk: Вставити авто-поновлюваний номер сторінок

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_ENDNOTE
en: Insert an endnote
uk: Вставити примітку

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_GRAPHIC
en: Insert an existing picture from another file
uk: Вставити існуюче зображення з іншого файлу

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_BOOKMARK
en: Insert bookmark
uk: Вставити закладку

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_CLIPART
en: Insert clipart
uk: Вставити малюнок

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_HYPERLINK
en: Insert hyperlink
uk: Вставити посилання

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FILE
en: Insert the contents of another file
uk: Вставити зміст іншого файлу

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DATETIME
en: Insert the date and/or time
uk: Вставити дата та/або час

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_PASTE_SPECIAL
en: Insert unformatted clipboard contents
uk: Вставити неформатований вміст буферу обміну

note: DLG_Options_Label_ViewUnprintable
en: Invisible &Layout Marks
uk: Невидимі символи &лайоуту

note: DLG_Para_AlignJustified
en: Justified
uk: По ширині

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify the paragraph
uk: Вирівняти абзац по ширині

note: DLG_Para_PushKeepWithNext
en: Keep with ne&xt
uk: &Не відривати від наступного

note: DLG_Lists_Indent
en: Label Align:
uk: Етикетка вирівнювання:

note: AUTOTEXT_SALUTATION_3
en: Ladies and Gentlemen:
uk: Пані та панове,

note: DLG_MetaData_Languages_LBL
en: Language(s):
uk: Мови:

note: DLG_Tab_Label_Leader
en: Leader
uk: Лідер

note: LeftIndentStatus
en: Left Indent [%s]
uk: Відступ ліворуч [%s]

note: LeftIndentTextIndentStatus
en: Left Indent [%s] First Line Indent [%s]
uk: Відступ ліворуч [%s] Перший рядок [%s]

note: LeftMarginStatus
en: Left Margin [%s]
uk: Поле ліворуч [%s]

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_LEFT
en: Left-justify the paragraph
uk: Вирівняти абзац по лівому краю

note: DLG_Lists_DelimiterString
en: Level Delimiter:
uk: Обмеження рівня:

note: DLG_Para_LabelLineSpacing
en: Li&ne spacing:
uk: Відстань між &рядками:

note: FIELD_Numbers_LineCount
en: Line Count
uk: Кількість рядків

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TOPLINE
en: Line above the selection (toggle)
uk: Надкреслити виділення

note: DLG_Para_TabLabelLineAndPageBreaks
en: Line and &Page Breaks
uk: Розриви рядків та &сторінок

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BOTTOMLINE
en: Line below the selection (toggle)
uk: Підкреслити виділення

note: DLG_Column_Line_Between
en: Line between
uk: Лінія між стовпцями

note: DLG_Lists_Title
en: Lists for
uk: Список

note: DLG_Styles_StylesLocked
en: Lock out non-style formatting commands
uk: Вимкнути команди, які не форматують стиль

note: AUTOTEXT_CLOSING_4
en: Love,
uk: Щиро твій,

note: DLG_Lists_Lower_Case_List
en: Lower Case List
uk: Нумерувати (малі букви)

note: DLG_Lists_Lower_Roman_List
en: Lower Roman List
uk: Нумерувати (римські числа)

note: MENU_LABEL_AUTOTEXT_MAIL
en: Mail Instructions:
uk: Поштові примітки:

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BOLD
en: Make the selection bold (toggle)
uk: Зробити виділення жирним

note: MENU_STATUSLINE_FMT_ITALIC
en: Make the selection italic (toggle)
uk: Зробити виділення курсивним

note: MENU_STATUSLINE_FMT_SUBSCRIPT
en: Make the selection subscript (toggle)
uk: Перевести виділення в нижній індекс

note: MENU_STATUSLINE_FMT_SUPERSCRIPT
en: Make the selection superscript (toggle)
uk: Перевести виділення у верхній індекс

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS
en: Manage changes in document
uk: Керувати змінами документу

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_PLUGINS
en: Manage plugins
uk: Керувати модулями

note: DLG_MarkRevisions_Title
en: Mark Revisions
uk: Відмітити ревізії

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_MARK
en: Mark changes as you type
uk: Відмічувати зміни під час набору

note: DLG_Column_Size
en: Max Column size
uk: Максимальна ширина стовпця

note: FIELD_DateTime_MilTime
en: Military Time
uk: Військовий формат часу

note: DLG_Styles_ModifyTitle
en: Modify Styles
uk: Змінити стилі

note: FIELD_DateTime_MonthDayYear
en: Month Day, Year
uk: Місяць день, рік

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_GOTO
en: Move the insertion point to a specific location
uk: Перемістити місце вставки в документі

note: FIELD_DateTime_MthDayYear
en: Mth. Day, Year
uk: Міс. день, рік

note: DLG_Para_SpacingMultiple
en: Multiple
uk: Множник

note: DLG_Lists_New_List_Label
en: New List Label
uk: Нове значення

note: DLG_Lists_New_List_Type
en: New List 
    Type
uk: Новий Список
    Тип

note: DLG_Lists_Starting_Value
en: New Starting 
    Value
uk: Нове початкове
    значення

note: DLG_Styles_NewTitle
en: New Style
uk: Новий стиль

note: DLG_Goto_Btn_Next
en: Next >>
uk: Далі >>

note: DLG_NEW_NoFile
en: No File
uk: Нема файлу

note: DLG_Styles_ErrNoStyle
en: No Style selected 
     so it cannot be modified
uk: Не вибрано стилю,
    нема що змінювати

note: SCRIPT_NOSCRIPTS
en: No scripts found
uk: Не знайдено ніяких скриптів

note: DLG_Spell_UnknownWord
en: Not in dictionary&:
uk: Відсутнє в словнику&:

note: DLG_Column_Number_Cols
en: Number of Columns
uk: Кількість стовпців

note: FIELD_Numbers_PagesCount
en: Number of Pages
uk: кількість сторінок

note: DLG_Column_Number
en: Number of columns
uk: Кількість стовпців

note: DLG_Lists_Type_numbered
en: Numbered
uk: Пронумерований

note: DLG_Styles_ModifyNumbering
en: Numbering
uk: Нумерація

note: FIELD_Type_Numbers
en: Numbers
uk: Нумерація

note: InsertModeFieldOVR
en: OVR
uk: ЗАМ

note: MENU_LABEL_FILE_IMPORT
en: Op&en Copy
uk: Відкрити &копію

note: MENU_LABEL_OPEN_TEMPLATE
en: Open Template
uk: Відкрити заготовку

note: MENU_STATUSLINE_FILE_IMPORT
en: Open a document by making a copy
uk: Відкрити копію документу

note: MENU_STATUSLINE_FILE_OPEN
en: Open an existing document
uk: Відкрити існуючий документ

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_NEW
en: Open another window for the document
uk: Відкрити інше вікно з документом

note: MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_9
en: Open this document
uk: Відкрити цей документ

note: DLG_PageSetup_Orient
en: Orientation...
uk: Орієнтація...

note: DLG_Options_TabLabel_Other
en: Other
uk: Інший

note: MSG_IE_NoMemory
en: Out of memory attempting to open %s
uk: Переповнення пам'яті при спробі відкрити ' %s'

note: MENU_STATUSLINE_FMT_OVERLINE
en: Overline the selection (toggle)
uk: Надкреслити виділення

note: MENU_LABEL_EDIT_PASTE_SPECIAL
en: P&aste Unformatted
uk: Вставити &неформатованим

note: MENU_LABEL_TOOLS_PLUGINS
en: P&lugins
uk: &Модулі

note: MENU_LABEL_FILE_PROPERTIES
en: P&roperties
uk: В&ластивості

note: AUTOTEXT_MAIL_3
en: PERSONAL
uk: ОСОБИСТО

note: DLG_Para_PushPageBreakBefore
en: Page &break before
uk: &З нової сторінки

note: MENU_LABEL_INSERT_PAGENO
en: Page N&umbers
uk: &Номери сторінок

note: FIELD_Numbers_PageNumber
en: Page Number
uk: Номер сторінки

note: FIELD_Numbers_PageReference
en: Page Reference
uk: Посилання на сторінку

note: MENU_LABEL_FILE_PAGESETUP
en: Page Set&up
uk: Установки &сторінки

note: DLG_PageSetup_Title
en: Page Setup
uk: Установки сторінки

note: PageInfoField
en: Page: %d/%d
uk: Сторінка %d/%d

note: DLG_WordCount_Pages
en: Pages
uk: Сторінки

note: DLG_Para_LabelPagination
en: Pagination
uk: Розбиття на сторінки

note: DLG_PageSetup_Paper_Size
en: Paper Si&ze:
uk: Розмір &паперу:

note: DLG_PageSetup_Paper
en: Paper...
uk: Папір...

note: DLG_Para_ParaTitle
en: Paragraph
uk: Абзац

note: FIELD_Numbers_ParaCount
en: Paragraph Count
uk: Кількість абзаців

note: DLG_Styles_ParaPrev
en: Paragraph Preview
uk: Перегляд абзацу

note: DLG_WordCount_Paragraphs
en: Paragraphs
uk: Абзаци

note: WORD_PassRequired
en: Password required, this is an encrypted document
uk: Необхідно пароль, це зашифрований документ

note: DLG_Goto_Target_Picture
en: Picture
uk: Зображення

note: MENU_LABEL_WEB_WEBPREVIEW
en: Pre&view web page
uk: Попередній &перегляд сторінки тенет

note: DLG_Options_Label_Schemes
en: Preference Schemes
uk: Схема по замовчуванню

note: DLG_PageNumbers_Preview
en: Preview
uk: Перегляд

note: MENU_STATUSLINE_WEB_WEBPREVIEW
en: Preview the document as a web page
uk: Попередній перегляд документу як сторінки тенет

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Preview the document before printing
uk: Попередній перегляд документу перед друком

note: DLG_Para_PreviewPrevParagraph
en: Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph
uk: Попередній абзац Попередній абзац Попередній абзац Попередній абзац Попередній абзац Попередній абзац Попередній абзац

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT_DIRECTLY
en: Print &directly
uk: Друкувати &напряму

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_PRINT
en: Print Layout
uk: Друкувати на:

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Print P&review
uk: &Перегляд друку

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT
en: Print all or part of the document
uk: Друкувати документ або його частину

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT_DIRECTLY
en: Print using the internal PS driver
uk: Друкувати використовуючи вбудований PS драйвер

note: MSG_PrintingDoc
en: Printing Document..
uk: Друк документу.

note: MSG_PrintStatus
en: Printing page %d of %d
uk: Друк сторінки %d з %d

note: DLG_MetaData_Publisher_LBL
en: Publisher:
uk: Видавник:

note: MENU_LABEL_EDIT_REPLACE
en: R&eplace
uk: З&амінити

note: AUTOTEXT_REFERENCE_2
en: RE:
uk: На:

note: AUTOTEXT_MAIL_4
en: REGISTERED MAIL
uk: РЕГІСТРОВАНА ПОШТА

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_9
en: Raise this window
uk: Перемкнути на це вікно

note: DLG_FR_ReplaceWithLabel
en: Re&place with:
uk: За&мінити на:

note: MENU_LABEL_FILE_REVERT
en: Re&vert
uk: В&ідновити

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REDO
en: Redo previously undone editing
uk: Повторити попередню відмінену дію

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM
en: Reduce or enlarge the document display
uk: Зменшити/збільшити масштаб документу

note: MENU_LABEL_AUTOTEXT_REFERENCE
en: Reference:
uk: Посилання:

note: AUTOTEXT_CLOSING_5
en: Regards,
uk: З повагою,

note: DLG_MetaData_Relation_LBL
en: Relation:
uk: Співвідношення:

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEFOOTER
en: Remove Footer
uk: Стерти нижній колонтитул

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove Header
uk: Стерти верхній колонтитул

note: DLG_Styles_RemoveLab
en: Remove Property from Style
uk: Видалити властивість зі стилю

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REMOVEFOOTER
en: Remove the Footer on this page from the Document
uk: Стерти нижній колонтитул на цій сторінці документу

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove the Header on this page from the Document
uk: Стерти верхній колонтитул на цій сторінці документу

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_REJECT_REVISION
en: Remove the suggested change
uk: Видалити запропоновану зміну

note: DLG_FR_ReplaceAllButton
en: Replace &All
uk: Замінити в&сі

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REPLACE
en: Replace the specified text with different text
uk: Замінити заданий текст іншим

note: MENU_LABEL_HELP_REPORT_BUG
en: Report a &Bug
uk: Створити повідомлення про по&милку

note: MENU_STATUSLINE_HELP_REPORT_BUG
en: Report a bug and help AbiWord become a better product
uk: Повідомте про помилку і допоможіть покращити AbiWord

note: MENU_LABEL_FMT_IMAGE
en: Resize &Image
uk: Змінити розмір &зображення

note: MENU_STATUSLINE_FMT_IMAGE
en: Resize this image
uk: Змінити розмір цього зображення

note: AUTOTEXT_CLOSING_6
en: Respectfully yours,
uk: З повагою, Ваш

note: AUTOTEXT_CLOSING_7
en: Respectfully,
uk: З повагою,

note: DLG_HdrFtr_RestartCheck
en: Restart Page Numbers on new Sections
uk: Починати нумерування сторінок з кожним розділом заново

note: DLG_HdrFtr_RestartNumbers
en: Restart numbering at:
uk: Почати нумерування з:

note: DLG_Lists_Resume_Previous_List
en: Resume Previous List
uk: Продовжити попередній список

note: MSG_RevertFile
en: Revert file to last unsaved state?
uk: Відновити останній незаписаний стан файлу?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_REVERT
en: Revert the document to the last saved state
uk: Відновити останній записаний стан документу

note: MSG_RevertBuffer
en: Revert to saved copy of %s?
uk: Повернути збережену копію %s?

note: DLG_ListRevisions_Column1Label
en: Revision ID
uk: Номер ревізії

note: RightIndentStatus
en: Right Indent [%s]
uk: Відступ праворуч [%s]

note: RightMarginStatus
en: Right Margin [%s]
uk: Поле праворуч [%s]

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_RIGHT
en: Right-justify the paragraph
uk: Вирівняти абзац по правому краю

note: DLG_Para_DomDirection
en: Right-to-left &dominant
uk: Пе&ревага стилю написання "з права на ліво"

note: DLG_MetaData_Rights_LBL
en: Rights:
uk: Права:

note: MENU_LABEL_TOOLS_SCRIPTS
en: S&cripts
uk: Ск&рипти

note: AUTOTEXT_MAIL_5
en: SPECIAL DELIVERY
uk: СПЕЦІАЛЬНЕ ДОСТАВЛЕННЯ

note: DLG_Options_Btn_Save
en: Sa&ve
uk: &Зберегти

note: MENU_LABEL_FILE_EXPORT
en: Sa&ve Copy
uk: З&берегти копію

note: MENU_LABEL_AUTOTEXT_SALUTATION
en: Salutation:
uk: Привітання:

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEAS
en: Save &As
uk: Зберегти &як

note: MENU_LABEL_FILE_SAVE_TEMPLATE
en: Save &Template
uk: Зберегти за&готовку

note: MENU_LABEL_WEB_SAVEASWEB
en: Save as &web
uk: Зберегти як сторінку &тенет

note: MSG_ConfirmSave
en: Save changes to %s?
uk: Зберeгти зміни в ' %s'?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVE
en: Save the document
uk: Зберегти документ

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVE_TEMPLATE
en: Save the document as a template
uk: Зберегти документ як заготовку

note: MENU_STATUSLINE_WEB_SAVEASWEB
en: Save the document as a web page
uk: Зберегти документ як сторінку тенет

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEAS
en: Save the document under a different name
uk: Зберегти документ під іншою назвою

note: MENU_STATUSLINE_FILE_EXPORT
en: Save the document without changing the current name
uk: Зберегти документ з поточною назвою

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEIMAGE
en: Save the selected image to a file
uk: Записати виділення зображення в файл

note: DLG_Options_Label_SaveContextGlyphs
en: Save visual glyph shapes
uk: Зберегти видимі форми символів

note: MENU_STATUSLINE_HELP_SEARCH
en: Search for help about...
uk: Пошук в довідці за...

note: DLG_WordCount_Update_Rate
en: Seconds between updates
uk: Секунд між актуалізаціями

note: FIELD_DateTime_Epoch
en: Seconds since the epoch
uk: Секунд від 1970 (UNIX-час)

note: DLG_Break_SectionBreaks
en: Section breaks
uk: Новий розділ

note: MENU_LABEL_EDIT_SELECTALL
en: Select A&ll
uk: В&иділити все

note: DLG_ListRevisions_Title
en: Select Revision
uk: Вибрати ревізію

note: DLG_InsertHyperlink_Msg
en: Select a target bookmark from the list.
uk: Вибрати закладку зі списку.

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_SELECTALL
en: Select the entire document
uk: Виділити весь документ

note: DLG_ToggleCase_SentenceCase
en: Sentence case
uk: Верхній/нижній регістр речення

note: DLG_Tab_Button_Set
en: Set
uk: Встановити

note: MENU_LABEL_FMT_LANGUAGE
en: Set &Language
uk: Встановити &мову

note: DLG_Lists_SetDefault
en: Set Default Values
uk: Встановити значення по замовчуванню

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PROPERTIES
en: Set meta-data properties
uk: Встановити властивості мета-даних

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_OPTIONS
en: Set preferences
uk: Змінити установки

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TABS
en: Set tab stops
uk: Встановити позиції табуляції

note: MENU_STATUSLINE_FMT_HDRFTR
en: Set the types of Headers and Footers
uk: Встановити типи верхніх і нижніх колонтитулів

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SPELLPREFS
en: Set your spelling preferences
uk: Змінити установки перевірки правопису

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DOCUMENT
en: Setup your document's page properties such as page size and margins
uk: Змінити установки сторінки документу такі як розмір і відступи

note: DLG_Styles_ModifyShortCut
en: Shortcut Key
uk: Прив'язкa клавішi

note: MENU_LABEL_VIEW_RULER
en: Show &Ruler
uk: Показати &лінійку

note: MENU_LABEL_VIEW_SHOWPARA
en: Show For&matting Marks
uk: П&оказати спецсимволи

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_MORE
en: Show full list of windows
uk: Показати повний список вікон

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_EXTRA
en: Show or hide the extra toolbar
uk: Показати/сховати додаткову панель

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_FORMAT
en: Show or hide the formatting toolbar
uk: Показати/сховати панель форматування

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_RULER
en: Show or hide the rulers
uk: Показати/сховати лінійку

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_STD
en: Show or hide the standard toolbar
uk: Показати/сховати стандартну панель

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_STATUSBAR
en: Show or hide the status bar
uk: Показати/сховати панель статусу

note: DLG_Options_Label_ShowSplash
en: Show the AbiWord splash screen on application startup
uk: Показати вікно запуску AbiWord

note: DLG_Options_Label_ViewShowHide
en: Show...
uk: Показати...

note: AUTOTEXT_CLOSING_8
en: Sincerely yours,
uk: Щиро Ваш(а),

note: DLG_Para_SpacingSingle
en: Single
uk: Одинарна

note: DLG_Column_Space_After
en: Space after Column
uk: Інтервал після стовпця

note: DLG_Para_LabelSpacing
en: Spacing
uk: Інтервали

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELLPREFS
en: Spelling &Options
uk: Установки п&равопису

note: DLG_Lists_Square_List
en: Square List
uk: Квадрати

note: MENU_LABEL_FMT_STYLE
en: St&yle
uk: Ст&иль

note: DLG_Options_Label_ViewStandardTB
en: Standard Toolbar
uk: Стандартна

note: DLG_Lists_Star_List
en: Star List
uk: Зірки

note: DLG_Lists_Start
en: Start At:
uk: Почати з:

note: DLG_Lists_Start_New
en: Start New List
uk: Почати новий список

note: DLG_Lists_Start_Sub
en: Start Sublist
uk: Почати підрівень списку

note: DLG_MarkRevisions_Check2Label
en: Start a new revision
uk: Почати нову ревізію

note: DLG_NEW_StartEmpty
en: Start with an empty document
uk: Почати порожній документ

note: DLG_Lists_Stop_Current_List
en: Stop Current List
uk: Закінчити поточний список

note: MENU_LABEL_FMT_STRIKE
en: Stri&ke
uk: П&ерекреслити

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STRIKE
en: Strikeout the selection (toggle)
uk: Перекреслити виділення

note: DLG_Styles_ErrNotTitle1
en: Style Name -
uk: Назва стилю -

note: DLG_Styles_ModifyName
en: Style Name:
uk: Назва стилю:

note: DLG_Styles_ModifyType
en: Style Type
uk: Тип стилю

note: DLG_Styles_ModifyFollowing
en: Style for following paragraph
uk: Стиль для наступного абзацу

note: DLG_Styles_ErrBlankName
en: Style name cannot be left blank
uk: Назва стилю не може залишатись порожньою

note: DLG_Spell_Suggestions
en: Sugg&estions:
uk: П&ропозиції:

note: DLG_Options_Label_SpellMainOnly
en: Suggest from &main dictionary only
uk: Пропонувати тільки з &основного словника

note: DLG_MetaData_TAB_Summary
en: Summary
uk: Підсумок

note: MENU_LABEL_FMT_SUPERSCRIPT
en: Supe&rscript
uk: &Верхній індекс

note: MENU_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Sy&mbol
uk: С&имвол

note: TabStopStatus
en: Tab Stop [%s]
uk: Табуляція [%s]

note: DLG_Tab_Label_TabPosition
en: Tab stop position:
uk: Позиція табуляції:

note: DLG_Tab_Label_TabToClear
en: Tab stops to be cleared:
uk: Позиції табуляції для видалення:

note: DLG_Tab_TabTitle
en: Tabs
uk: Табулятори

note: AUTOTEXT_CLOSING_9
en: Take care,
uk: Бережи себе,

note: MENU_LABEL_FMT
en: Te&xt Formatting
uk: Форматуванн&я тексту

note: DLG_Lists_Align
en: Text Align:
uk: Вирівнювання тексту:

note: DLG_Options_Label_Both
en: Text and Icon
uk: Текст та піктограма

note: AUTOTEXT_CLOSING_10
en: Thank you,
uk: Щиро дякую,

note: AUTOTEXT_CLOSING_11
en: Thanks,
uk: Дякую,

note: DLG_PageSetup_ErrBigMargins
en: The margins selected are too large to fit on the page.
uk: Вибрані поля завеликі і не помістяться на сторінку.

note: MSG_SpellDone
en: The spelling check is complete.
uk: Перевірка правопису завершена.

note: MSG_HyperlinkCrossesBoundaries
en: The text to which the hyperlink is to be attached must be within a single paragraph.
uk: Текст посилання мусить розміщуватись в одному абзаці.

note: FIELD_DateTime_Wkday
en: The weekday
uk: День тижня

note: MSG_AfterRestartNew
en: This change will only take effect when you restart AbiWord or create a new document.
uk: Ця зміна прийде в дію коли ви перезапустите AbiWord або створите новий документ.

note: DLG_Para_PreviewSampleFallback
en: This paragraph represents words as they might appear in your document.  To see text from your document used in this preview, position your cursor in a document paragraph with some text in it and open this dialog.
uk: Даний абзац демонструє слова, як вони повинні виглядати у вашому документі. Для того, щоб побачити тут текст з вашого документа, перемістіть курсор на абзац, в якому міститься який-небудь текст, і викличте цей діалог.

note: DLG_Styles_ErrStyleNot
en: This style does not exist 
     so it cannot be modified
uk: Такого стилю не існує
    тому він не може бути зміненим

note: DLG_Lists_Tick_List
en: Tick List
uk: Галочки

note: DLG_ToggleCase_TitleCase
en: Title Case
uk: Як в заголовках

note: AUTOTEXT_SALUTATION_4
en: To Whom It May Concern:
uk: Шановні пані та панове,

note: TopMarginStatus
en: Top Margin [%s]
uk: Верхнє поле [%s]

note: MENU_LABEL_FMT_TOPLINE
en: Topline
uk: Лінія вгорі

note: DLG_Lists_Triangle_List
en: Triangle List
uk: Трикутники

note: DLG_InsertBookmark_Msg
en: Type a name for the bookmark, or select existing one from the list.
uk: Наберіть назву закладки або виберіть зі списку

note: DLG_ToggleCase_UpperCase
en: UPPERCASE
uk: ВЕРХНІЙ РЕГІСТР

note: MENU_STATUSLINE_FMT_UNDERLINE
en: Underline the selection (toggle)
uk: Підкреслити виділення

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_UNDO
en: Undo editing
uk: Відмінити редагування

note: DLG_Lists_Upper_Case_List
en: Upper Case List
uk: Нумерувати (великі букви)

note: DLG_Lists_Upper_Roman_List
en: Upper Roman List
uk: Нумерувати римськими цифрами (великі букви)

note: DLG_Column_RtlOrder
en: Use RTL Order
uk: Використовувати порядок справа наліво

note: DLG_Options_Label_HebrewContextGlyphs
en: Use glyph shaping for Hebrew
uk: Використовувати формування символів для Гебрейської

note: DLG_Styles_LBL_UserDefined
en: User-defined styles
uk: Стилі користувача

note: AUTOTEXT_MAIL_6
en: VIA AIRMAIL
uk: АВІАПОШТОЮ

note: AUTOTEXT_MAIL_7
en: VIA FACSIMILE
uk: ФАКСОМ

note: AUTOTEXT_MAIL_8
en: VIA OVERNIGHT MAIL
uk: НІЧНОЮ ПОШТОЮ

note: DLG_Options_TabLabel_View
en: View
uk: Перегляд

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_FULLSCREEN
en: View the document in full screen mode
uk: Переглянути документ на повному екрані

note: DLG_Options_Label_ViewTooltips
en: View tooltips
uk: Показувати підказки

note: DLG_Options_Label_ViewViewFrame
en: View...
uk: Перегляд...

note: MSG_HyperlinkNoBookmark
en: Warning: the bookmark you provided [%s] does not exist.
uk: Попередження: вказана закладка  [%s] не існує.

note: MENU_LABEL_WEB
en: We&b
uk: Тене&та

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_WEB
en: Web Layout
uk: Перегляд як в тенетах

note: DLG_Styles_LBL_TxtMsg
en: What Hath God Wrought
uk: Вставте сюди скоромовку

note: DLG_Options_Label_WithExtension
en: With extension:
uk: З розширенням:

note: FIELD_Numbers_WordCount
en: Word Count
uk: Статистика

note: DLG_NEW_Tab1
en: Wordprocessing
uk: Обробка текстів

note: MSG_SaveFailedWrite
en: Writing error when attempting to save %s
uk: Помилка запису при спробі збереження %s

note: MSG_DefaultDirectionChg
en: You have changed the default direction.
uk: Ви змінили напрямок  по замовчуванню.

note: MSG_DirectionModeChg
en: You have changed the direction mode.
uk: Ви змінили модус напрямку.

note: MSG_HyperlinkNoSelection
en: You must select a portion of the document before inserting a hyperlink.
uk: Виділіть частину документу перед вставкою посилання.

note: AUTOTEXT_CLOSING_12
en: Yours truly,
uk: Щиро ваш(а),

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_100
en: Zoom to &100%
uk: Масштаб &100%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_200
en: Zoom to &200%
uk: Масштаб &200%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_50
en: Zoom to &50%
uk: Масштаб &50%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_75
en: Zoom to &75%
uk: Масштаб &75%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_100
en: Zoom to 100%
uk: Масштаб 100%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_WIDTH
en: Zoom to page width
uk: По ширині сторінки

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_WHOLE
en: Zoom to whole page
uk: По цілій сторінці

note: FIELD_DateTime_DDMMYY
en: dd/mm/yy
uk: дд/мм/рр

note: DLG_ToggleCase_LowerCase
en: lowercase
uk: малі букви

note: DLG_Options_Label_Minutes
en: minutes
uk: хв

note: FIELD_DateTime_MMDDYY
en: mm/dd/yy
uk: мм/дд/рр

note: DLG_ToggleCase_ToggleCase
en: tOGGLE cASE
uk: зМІНИТИ рЕГІСТР

note: * Translatable strings file generated by extract-ui. * DO NOT compile this file as part of your application. DLG_UFS_FontTab
en: 	Font
uk:   Шрифт

note: DLG_UP_To
en:  to
uk:  по

note: DLG_Zoom_PageWidth
en: &Page width
uk: &Ширина сторінки

note: DLG_Zoom_WholePage
en: &Whole page
uk: &Ціла сторінка

note: LANG_0
en: (no proofing)
uk: (ніяка)

note: DLG_NoSaveFile_DirNotExist
en: A directory in the given pathname does not exist.
uk: Каталог в заданому місті не існує.

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_TITLE
en: AbiWord Plugin Manager
uk: Менеджер модулів AbiWord

note: MSG_ShowUnixFontWarning
en: AbiWord was not able to add its fonts to the X font path.
uk: AbiWord не зміг додати свої шрифти до шляху шрифтів X.

note: DLG_UP_PrintPreviewTitle
en: AbiWord: Print Preview
uk: AbiWord: Перегляд друку

note: DLG_ABOUT_Title
en: About %s
uk: Про %s

note: DLG_MW_MoreWindows
en: Activate Window
uk: Активувати вікно

note: DLG_MW_Activate
en: Activate:
uk: Активувати:

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_ACTIVE
en: Active Plugins
uk: Активні модулі:

note: LANG_AF_ZA
en: Afrikaans
uk: Афріканс

note: DLG_FOSA_ALL
en: All (*.*)
uk: Все (*.*)

note: DLG_FOSA_ALLDOCS
en: All Documents
uk: Всі документи

note: DLG_FOSA_ALLIMAGES
en: All Image Files
uk: Все файли зображень

note: LANG_AR_EG
en: Arabic (Egypt)
uk: Арабська (Єгипет)

note: LANG_AR_SA
en: Arabic (Saudi Arabia)
uk: Арабська (Саудівська Аравія)

note: ENC_ARAB_ISO
en: Arabic, ISO-8859-6
uk: Арабське, ISO-8859-6

note: ENC_ARAB_MAC
en: Arabic, Macintosh
uk: Арабське, Macintosh

note: ENC_ARAB_WIN
en: Arabic, Windows Code Page 1256
uk: Арабське, Windows Code Page 1256

note: LANG_HY_AM
en: Armenian
uk: Вірменська

note: ENC_ARME_ARMSCII
en: Armenian, ARMSCII-8
uk: Вірменське, ARMSCII-8

note: LANG_AS_IN
en: Assamese
uk: Асамезька

note: DLG_FOSA_FileTypeAutoDetect
en: Automatically Detected
uk: Автоматичне розпізнавання

note: ENC_BALT_ISO
en: Baltic, ISO-8859-4
uk: Балтійське, ISO-8859-4

note: ENC_BALT_WIN
en: Baltic, Windows Code Page 1257
uk: Балтійське, Windows Code Page 1257

note: LANG_EU_ES
en: Basque
uk: Баскська

note: LANG_BE_BY
en: Belarusian
uk: Білоруська

note: DLG_UP_BlackWhite
en: Black & White
uk: Чорно-білий

note: MSG_BuildingDoc
en: Building Document..
uk: Створення документу.

note: LANG_BG_BG
en: Bulgarian
uk: Болгарська

note: LANG_CA_ES
en: Catalan
uk: Каталанська

note: ENC_CENT_ISO
en: Central European, ISO-8859-2
uk: Центрально-європейське, ISO-8859-2

note: ENC_CENT_MAC
en: Central European, Macintosh
uk: Центрально-європейське, Macintosh

note: ENC_CENT_WIN
en: Central European, Windows Code Page 1250
uk: Центрально-європейське, Windows Code Page 1250

note: LANG_ZH_HK
en: Chinese (Hong Kong)
uk: Китайська (Гонконг)

note: LANG_ZH_CN
en: Chinese (PRC)
uk: Китайська (НРК)

note: LANG_ZH_SG
en: Chinese (Singapore)
uk: Китайська (Сінгапур)

note: LANG_ZH_TW
en: Chinese (Taiwan)
uk: Китайська (Тайвань)

note: ENC_CHSI_EUC
en: Chinese Simplified, EUC-CN (GB2312)
uk: Китайське спрощене, EUC-CN (GB2312)

note: ENC_CHSI_GB
en: Chinese Simplified, GB_2312-80
uk: Китайське спрощене, GB_2312-80

note: ENC_CHSI_HZ
en: Chinese Simplified, HZ
uk: Китайське спрощене, HZ

note: ENC_CHSI_WIN
en: Chinese Simplified, Windows Code Page 936
uk: Китайське спрощене, Windows Code Page 936

note: ENC_CHTR_BIG5
en: Chinese Traditional, BIG5
uk: Китайське традиційне, BIG5

note: ENC_CHTR_BIG5HKSCS
en: Chinese Traditional, BIG5-HKSCS
uk: Китайське традиційне, BIG5-HKSCS

note: ENC_CHTR_EUC
en: Chinese Traditional, EUC-TW
uk: Китайське традиційне, EUC-TW

note: ENC_CHTR_WIN
en: Chinese Traditional, Windows Code Page 950
uk: Китайське традиційне, Windows Code Page 950

note: DLG_CLIPART_Title
en: Clip Art
uk: Клiп-Арт

note: DLG_UP_Collate
en: Collate
uk: Зібрати по копіях

note: DLG_UP_Copies
en: Copies:
uk: Копії:

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_COULDNT_LOAD
en: Could not activate/load plugin
uk: Помилка при завантаженні модуля

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_COULDNT_UNLOAD
en: Could not deactivate plugin
uk: Помилка при відвантаженні модуля

note: DICTIONARY_CANTLOAD
en: Could not load the dictionary for the %s language
uk: Помилка при завантаженні словника для мови '%s'

note: ENC_CROA_MAC
en: Croatian, Macintosh
uk: Хорватськe, Macintosh

note: ENC_CYRL_ISO
en: Cyrillic, ISO-8859-5
uk: Кирилиця, ISO-8859-5

note: ENC_CYRL_KOI
en: Cyrillic, KOI8-R
uk: Кирилиця, KOI8-R

note: ENC_CYRL_MAC
en: Cyrillic, Macintosh
uk: Кирилиця, Macintosh

note: ENC_CYRL_WIN
en: Cyrillic, Windows Code Page 1251
uk: Кирилиця, Windows Code Page 1251

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_DEACTIVATE_ALL
en: Deactivate all plugins
uk: Деактивувати всі модулі

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_DEACTIVATE
en: Deactivate plugin
uk: Деактивувати модуль

note: DLG_Remove_Icon
en: Do you want to remove this icon from the toolbar?
uk: Ви дійсно хочете прибрати цю піктограму з панелі інструментів?

note: DLG_HashDownloader_AskFirstTryFailed
en: Download failed!
uk: Завантаження не вдалося!

note: LANG_NL_NL
en: Dutch (Netherlands)
uk: Датська (Голландія)

note: DLG_UP_EmbedFonts
en: Embed Fonts
uk: Зберегти шрифти з документом

note: LANG_EN_AU
en: English (Australia)
uk: Англійська (Австралія)

note: LANG_EN_CA
en: English (Canada)
uk: Англійська (Канада)

note: LANG_EN_IE
en: English (Ireland)
uk: Англійська (Ірландія)

note: LANG_EN_NZ
en: English (New Zealand)
uk: Англійська (Нова Зеландія)

note: LANG_EN_ZA
en: English (South Africa)
uk: Англійська (Південна Африка)

note: LANG_EN_GB
en: English (UK)
uk: Англійська (Об'єднане Королівство)

note: LANG_EN_US
en: English (US)
uk: Англійська (Сполучені Штати)

note: LANG_EO
en: Esperanto
uk: Есперанто

note: DLG_FOSA_ExportTitle
en: Export File
uk: Експортувати файл

note: LANG_FA_IR
en: Farsi
uk: Фарсі

note: DLG_OverwriteFile
en: File already exists.  Overwrite file '%s'?
uk: Файл %s' вже існує. Переписати?

note: TB_Zoom_WholePage
en: Fit to Page
uk: Підігнати до розміру сторінки

note: TB_Zoom_PageWidth
en: Fit to Width
uk: Підігнати до ширини сторінки

note: LANG_NL_BE
en: Flemish (Belgium)
uk: Фламська (Бельгія)

note: LANG_FR_BE
en: French (Belgium)
uk: Французька (Бельгія)

note: LANG_FR_CA
en: French (Canada)
uk: Французька (Канада)

note: LANG_FR_FR
en: French (France)
uk: Французька (Франція)

note: LANG_FR_CH
en: French (Switzerland)
uk: Французька (Швейцарія)

note: LANG_GL_ES
en: Galician
uk: Галицька

note: LANG_KA_GE
en: Georgian
uk: Грузинська

note: ENC_GEOR_ACADEMY
en: Georgian, Academy
uk: Грузинське, Academy

note: ENC_GEOR_PS
en: Georgian, PS
uk: Грузинське, PS

note: LANG_DE_AT
en: German (Austria)
uk: Німецька (Австрія)

note: LANG_DE_DE
en: German (Germany)
uk: Німецька (Німеччина)

note: LANG_DE_CH
en: German (Switzerland)
uk: Німецька (Швейцарія)

note: ENC_GREE_ISO
en: Greek, ISO-8859-7
uk: Грецьке, ISO-8859-7

note: ENC_GREE_MAC
en: Greek, Macintosh
uk: Грецьке, Macintosh

note: ENC_GREE_WIN
en: Greek, Windows Code Page 1253
uk: Грецька, Windows Code Page 1253

note: LANG_HE_IL
en: Hebrew
uk: Гебрейська

note: ENC_HEBR_ISO
en: Hebrew, ISO-8859-8
uk: Гебрейське, ISO-8859-8

note: ENC_HEBR_MAC
en: Hebrew, Macintosh
uk: Гебрейське, Macintosh

note: ENC_HEBR_WIN
en: Hebrew, Windows Code Page 1255
uk: Гебрейське, Windows Code Page 1255

note: DLG_UFS_BGColorTab
en: HighLight Color
uk: Колір виділення

note: LANG_HI_IN
en: Hindi
uk: Гінді

note: DLG_HashDownloader_AskDownload
en: I could not find a dictionary for %s.
uk: Не можу знайти словник для мови '%s'.

note: DLG_HashDownloader_DictNotAvailable
en: I'm sorry. The wanted dictionary is not available for download.
uk: На жаль запрошений словник не доступний для завантаження.

note: DLG_HashDownloader_DictNotForThis
en: I'm sorry. The wanted dictionary is not available for this release.
uk: На жаль запрошений словник відсутній в цьому програмному пакеті.

note: DLG_HashDownloader_FeatureDisabledForThis
en: I'm sorry. This feature is disabled for this release.
uk: На жаль ця опція виключена в цьому програмному пакеті.

note: DLG_HashDownloader_FeatureDisabled
en: I'm sorry. This feature is not available anymore.
uk: На жаль ця опція більше не доступна.

note: ENC_ICEL_MAC
en: Icelandic, Macintosh
uk: Ісландське, Macintosh

note: DLG_Image_Title
en: Image Properties
uk: Властивості зображення

note: DLG_FOSA_ImportTitle
en: Import File
uk: Імпортувати файл

note: MSG_ImportingDoc
en: Importing Document..
uk: Імпортувати документ.

note: LANG_ID_ID
en: Indonesian
uk: Індонезька

note: DLG_IP_Title
en: Insert Picture
uk: Вставити зображення

note: DLG_Insert_SymbolTitle
en: Insert Symbol
uk: Вставити символ

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_INSTALL
en: Install new plugin
uk: Встановити новий модуль

note: LANG_IA
en: Interlingua
uk: інтерлінгва

note: DLG_InvalidPathname
en: Invalid pathname.
uk: Неправильний шлях.

note: LANG_GA_IE
en: Irish
uk: Ірландська

note: LANG_IT_IT
en: Italian (Italy)
uk: Італійська (Італія)

note: LANG_JA_JP
en: Japanese
uk: Японська

note: ENC_JAPN_EUC
en: Japanese, EUC-JP
uk: Японське, EUC-JP

note: ENC_JAPN_ISO
en: Japanese, ISO-2022-JP
uk: Японське, ISO-2022-JP

note: ENC_JAPN_SJIS
en: Japanese, Shift-JIS
uk: Японське, Shift-JIS

note: ENC_JAPN_WIN
en: Japanese, Windows Code Page 932
uk: Японське, Windows Code Page 932

note: LANG_KO_KR
en: Korean
uk: Корейська

note: ENC_KORE_EUC
en: Korean, EUC-KR
uk: Корейське, EUC-KR

note: ENC_KORE_JOHAB
en: Korean, Johab
uk: Корейське, Johab

note: ENC_KORE_KSC
en: Korean, KSC_5601
uk: Корейське, KSC_5601

note: ENC_KORE_WIN
en: Korean, Windows Code Page 949
uk: Корейське, Windows Code Page 949

note: LANG_LA_IT
en: Latin (Renaissance)
uk: Латинська (Ренесанс)

note: LANG_LV_LV
en: Latvian
uk: Латвійська

note: LANG_LT_LT
en: Lithuanian
uk: Литовська

note: DLG_Options_Label_ModifyUnixFontPath
en: Modify Unix Font Path
uk: Змінити шлях для шрифтів в UNIX

note: DLG_IP_No_Picture_Label
en: No Picture
uk: Без зображення

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_NONE_SELECTED
en: No plugin selected
uk: Не вибрано ніяких модулів

note: LANG_NB_NO
en: Norwegian Bokmal
uk: Норвезька (Бокмал)

note: LANG_NN_NO
en: Norwegian Nynorsk
uk: Норвезька (Нинорск)

note: DLG_FOSA_FileOpenTypeLabel
en: Open file as type:
uk: Відкрити файл як:

note: DLG_UFS_OverlineCheck
en: Overline
uk: Надкреслити

note: DLG_Zoom_Percent
en: P&ercent:
uk: П&роцент:

note: DLG_UP_PageRanges
en: Page ranges:
uk: Діапазон сторінок:

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_DETAILS
en: Plugin Details
uk: Деталі модуля

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_LIST
en: Plugin List
uk: Список модулів

note: LANG_PT_BR
en: Portuguese (Brazil)
uk: Португальська (Бразилія)

note: LANG_PT_PT
en: Portuguese (Portugal)
uk: Португальська (Португалія)

note: DLG_Image_Aspect
en: Preserve Aspect Ratio:
uk: Зберегти співвідношення:

note: DLG_IP_Activate_Label
en: Preview Picture
uk: Попередній перегляд зображення

note: DLG_FOSA_FilePrintTypeLabel
en: Print file as type:
uk: Друкувати файл як:

note: DLG_UP_PrintIn
en: Print in:
uk: Друкувати в:

note: DLG_UP_PrintTo
en: Print to:
uk: Друкувати на:

note: DLG_UP_PrinterCommand
en: Printer command:
uk: Команда друку:

note: LANG_RO_RO
en: Romanian
uk: Румунська

note: ENC_ROMA_MAC
en: Romanian, Macintosh
uk: Румунське, Macintosh

note: LANG_RU_RU
en: Russian (Russia)
uk: Російська (Росія)

note: DLG_FOSA_FileSaveTypeLabel
en: Save file as type:
uk: Записати файл як:

note: DLG_UFS_ScriptLabel
en: Script:
uk: Скрипт:

note: DLG_UENC_EncLabel
en: Select Encoding:
uk: Вибір кодування:

note: DLG_ULANG_LangLabel
en: Select Language:
uk: Вибір мови:

note: DLG_UP_Selection
en: Selection
uk: Виділення

note: DLG_UFS_TransparencyCheck
en: Set no Highlight Color
uk: Прибрати колір виділення

note: DLG_Options_Label_UnixFontWarning
en: Show font warning at start up
uk: Показати попередження про шрифти при запуску

note: LANG_SK_SK
en: Slovak
uk: Словацька

note: DLG_UFS_SmallCapsCheck
en: Small Caps
uk: Малі прописні букви

note: DLG_HashDownloader_DictlistDLFail
en: Sorry! I seem unable to download the dictionary-list.
uk: Вибачте. Не можу завантажити список словників.

note: DLG_HashDownloader_DictDLFail
en: Sorry! I seem unable to download the dictionary.
uk: Вибачте.Не можу завантажити словник.

note: DLG_HashDownloader_DictInstallFail
en: Sorry! I seem unable to install the dictionary.
uk: Вибачте.Не можу встановити словник.

note: LANG_ES_MX
en: Spanish (Mexico)
uk: Іспанська (Мексика)

note: LANG_ES_ES
en: Spanish (Spain)
uk: Іспанська (Іспанія)

note: DLG_UFS_StrikeoutCheck
en: Strikeout
uk: Перекреслити

note: LANG_TH_TH
en: Thai
uk: Тай

note: ENC_THAI_MAC
en: Thai, Macintosh
uk: Тай, Macintosh

note: ENC_THAI_TIS
en: Thai, TIS-620
uk: Тай, TIS-620

note: ENC_THAI_WIN
en: Thai, Windows Code Page 874
uk: Тай, Windows Code Page 874

note: DLG_NoSaveFile_DirNotWriteable
en: The directory '%s' is write-protected.
uk: Каталог '%s' тільки для читання.

note: MSG_UnixFontSizeWarning
en: The operating system was unable to allocate a font of the
uk: Операційна система не змогла розмістити шрифт

note: DLG_UP_InvalidPrintString
en: The print command string is not valid.
uk: Команда друку некоректна.

note: LANG_TR_TR
en: Turkish
uk: Турецька

note: ENC_TURK_ISO
en: Turkish, ISO-8859-9
uk: Турецьке, ISO-8859-9

note: ENC_TURK_MAC
en: Turkish, Macintosh
uk: Турецьке, Macintosh

note: ENC_TURK_WIN
en: Turkish, Windows Code Page 1254
uk: Турецьке, Windows Code Page 1254

note: ENC_UKRA_KOI
en: Ukrainian, KOI8-U
uk: Українське, KOI8-U

note: ENC_UKRA_MAC
en: Ukrainian, Macintosh
uk: Українське, Macintosh

note: UntitledDocument
en: Untitled%d
uk: БезНазви%d

note: LANG_VI_VN
en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

note: ENC_VIET_TCVN
en: Vietnamese, TCVN
uk: В'єтнамське, TCVN

note: ENC_VIET_VISCII
en: Vietnamese, VISCII
uk: В'єтнамське, VISCII

note: ENC_VIET_WIN
en: Vietnamese, Windows Code Page 1258
uk: В'єтнамське, Windows Code Page 1258

note: LANG_CY_GB
en: Welsh
uk: Валізька

note: ENC_WEST_HP
en: Western European, HP
uk: Західно-європейська, HP

note: ENC_WEST_ISO
en: Western European, ISO-8859-1
uk: Західно-європейська, ISO-8859-1

note: ENC_WEST_MAC
en: Western European, Macintosh
uk: Західно-європейська, Macintosh

note: ENC_WEST_NXT
en: Western European, NeXT
uk: Західно-європейська, NeXT

note: ENC_WEST_WIN
en: Western European, Windows Code Page 1252
uk: Західно-європейська, Windows Code Page 1252

note: DLG_IP_Width_Label
en: Width:
uk: Ширина:

note: DLG_HashDownloader_AskInstallGlobal
en: You seem to have permission to install the dictionary system-wide.
uk: Здається що ви зможете встановити словник для цілої системи

note: DLG_Zoom_RadioFrameCaption
en: Zoom to
uk: Масштабувати до
